• Registrace
  • Seznam
  • Google

Doporučte Kuponplus.cz a získejte odměnu

Doporučte KuponPlus svým známým a my vás náležitě odměníme. Vaši známí ocení exkluzivní nabídky KuponPlus a vy dostanete bonusovou odměnu.

Doporučte KuponPlus.cz svým přátelům! Pokud si váš kamarád či kamarádka u nás zakoupí kupón, obdržíte od nás 5 kreditů na Váš účet. Jen doporučením dnešních akcí si tím pádem můžete sami zaplatit za kupón.

Už brzy budete moci kupovat všechny kupóny za získané kredity nebo za peníze v hotovosti.

Nechci dostávat kredity, chci vydělávat PENÍZE

Máte webové stránky, blog nebo přístup na facebook a chcete vydělávat peníze? Registrujte se do partnerského programu a vydělávejte s námi. Vložte náš banner na své stránky do kterého vám denně budeme zobrazovat aktuální nabídky; pokud nám přivedete nové zákazníky budete od nás dostávat provizi z jejich objednávek.

Vydělávejte s námi a získejte nejlepší provize z objednávek!

Získáte provizi 35% z prodeje slevových kupónů nebo 8% z hodnoty objednávky všech uživatelů, kteří na naše stránky přišli přes váš partnerský odkaz. Náš systém registruje všechny prokliky a tyto informace uchovává až po dobu 90 dní. To znamená, že provizi získáte i v případě, že návštěvník vašich stránek (který kliknul na váš partnerský odkaz) nakoupí třeba až za dva měsíce po prvním příchodu na naše stránky. Pokud během 90 dní nakoupí opakovaně, získáte provizi ze všech nákupů během tohoto období.

Proč právě náš partnerský program?

  • registrace je velmi jednoduchá
  • po dobu 90 dní zápis v cookies
  • provize 35% z prodeje slevových kupónů nebo 8% z hodnoty objednávek
  • velký výběr zajímavých bannerů

Výplata částky

Výplata probíhá formou vystavení faktury. Po odeslání platby vám je odpovídající částka stržena z vašeho affiliate účtu.

Můžete začít vydělávat peníze už za 5 minut. Jednoduše se připojte do našeho partnerského programu. Stačí Vám vyplnit registrační formulář a získat svůj kód. Nezapomeňte si také přečíst pravidla partnerského programu.